Každopádně Olomoucko to myslí vážně s útokem na nejvyšší příčky, a to doslovně i v přeneseném slova smyslu. Nejen, že se vedení podařilo poskládat tým z kvalitních hráčů, ale většina z nich patří také k velmi dobrým atletům a nebylo zápasu, ve kterém by chyběly ze strany Olomoucka nějaké efektivní smeče. Výsledkově to zatím nevypadá úplně růžově, náš soupeř už ztratil body v Děčíně, doma s Nymburkem, v Pardubicích a překvapivě také doma s Brnem. Na druhou stranu výhra o dva body s USK či o bod s Opavou také nepůsobí nějak přesvědčivě.

SLUNETA naopak v posledních zápasech zabrala a nejednoho fanouška a basketbalového nadšence překvapila výhrou ve Svitavách. A poslední domácí vystoupení s Vídní také zvládla, byť se soupeř pral statečně, ale v pěti hráčích mu došly síly a odpadl.

Dle všeho nás čeká nelehký soupeř, takže v neděli si pochutnat na svatomartinské huse, dáchnout, nabrat síly na fandění a večer se vidíme na SLUNETĚ.

Tonda Pištěcký:
„Olomoucko letos opět vyhlásilo útok na nejvyšší příčky a dle toho si také poskládalo tým. Trenér má k dispozici tým plný individualit a hlavně ostrostřelce Palyzu. My se ale budeme chtít soustředit na naši hru, už se herně trochu zvedáme a je to den ode dne lepší a poslední zápas nás moc neprověřil, ten pravý test přijde teď s Olomouckem, pevně věřím, že naši hráči podají zodpovědný výkon v obraně a napraví tak výpadky ze začátku sezóny.“

 

Filip Šmíd:
„Nelehký soupeř, reprezentant Palyza obklopený skvěle atleticky vybavenými hráči. Záležet ale nejvíce bude na naší obraně. V posledním zápase to nebylo ono a dopouštěli jsme se až příliš mnoha chyb.“

Média:
Odkaz na TV Com.
Odkaz na LiveStats.
Odkaz na událost na Facebooku.
Vzájemná bilance (odkaz – link „historie“ cbf.cz).
Hashtag utkání (DOMvsHOS): SLUvsOLO