Jak si oba týmy vedli v předchozích kolech poháru? Zatímco Děčínští neměli sebemenší problémy v Plzni s tamním prvoligovým týmem, SLUNETA se trochu protrápila k vítězství v sousedních Litoměřicích, kde sice vyhrála 65:74, ale herní projev nebyl určitě takový, jaký si ho Tonda Pištěcký představoval. Naopak Děčín porazil Plzeň celkem přesvědčivě 50:113.

Od posledního střetnutí s Děčínem nastaly v sestavách obou klubů nemalé změny, zatímco z Ústí odešel na vlastní žádost Showron Glover, Válečníci přivítali ve svých řadách někdejšího nejlepšího střelce Orlů Palyzu. Další porovnání sil s Děčínem opět slibuje napínavou podívanou s velkým nábojem a také s krásnou diváckou kulisou.

Stanislav Votroubek:
„Děčínu máme co vracet a chceme se poprat o postup. Po nevyvážených výkonech z posledních utkání vítáme každou příležitost změřit síly s tak silnými soupeři jako je Děčín apod. O víkendu nás pak čeká přemožitel Nymburka Pardubice a na ten zápas se chceme dobře naladit, proto musíme v zápase s Válečníky odevzdat maximum a dostat se na dobrou vlnu.“

Média:
Odkaz na TV Com.
Odkaz na LiveStats.
Odkaz na událost na Facebooku.
Hashtag utkání (DOMvsHOS): SLUvsDEC