U14 – dívky:

Zdravíme naše příznivce, zveme Vás na domácí utkání extraligy dívek U14 již tuto středu 14. 3. 2018 od 17,30 na halu za Lidlem na Doběticích, kde hostíme Spartu Praha (lídra naší tabulky).

Doufám, že Spartu potrápíme minimálně jako v posledním domácím utkání, kde jsme padli až po prodloužení. Stále je o co bojovat a v případě výhry, by se vysněná republika přiblížila o krok blíž. Doufám, že po jarních prázdninách budeme dostatečně nabuzeni a předvedeme co nejlepší výkon. 

Budeme se těšit na Vaši podporu.

Gary, Dráža a kočky U14

U15 – dívky:

Po prázdninách nám začne velmi náročný program, ve čtvrtek sehrajeme na domácí palubovce derby s Děčínem a o víkendu budeme hostit Pastelku Mladá Boleslav a Brandýs. Čtvrteční derby s Děčínem začíná už v 17.00 hod. na Specce a my budeme chtít navázat na dobrý výkon ze zápasu v Děčíně, kde jsme po „ospalejším“ začátku zapnuli až v druhé půli a soupeře jasně přehráli. Ve víkendových kláních chceme soupeřům vrátit porážky z jejich hřiště. Pro naše fandy jedna malá-velká změna – v sobotu hrajeme od 14.00 hod. na Specce, ALE v neděli v 11.00 hod. na kolejích UJEPU. Těšíme se na skvělou atmosféru, kterou nám opět určitě vytvoří naši fandové.

Vláďa a holky