Naši fanoušci si určitě dobře pamatují, jak dopadl poslední zájezd SLUNETY do Ostravy, Ústí dokázalo totiž zvítězit, a to až na 20. pokus a po dlouhých 14 letech. Náš zítřejší soupeř nám to však všechno vrátil i s úroky, když si odvezl výhru z naší palubovky a o to důležitější výhru, protože byla už v nadstavbové části.

Poslední střetnutí zvládl náš soupeř také na výbornou, když udržel Brno na jeho palubovce pod hranicí 60 bodů a sám nastřílel 69. Největšími tahouny Ostravských byli Bratčenkov (21 bodů) a Petr Bohačík (19 bodů). Při pohledu do tabulky je zřejmé, jak důležité bude toto utkání, protože je to právě Ostrava, která momentálně nejvíce šlape na paty Ústí v boji o osmou, tedy postupovou příčku.

Tondu Pištěckého a spol. tedy nečeká nic lehkého, ale i tak věříme, že se SLUNETĚ podaří stejný husarský kousek a hráči naváží na výborný výkon z posledního střetnutí a tu tolik potřebnou výhru vybojují.

Michal Šotnar:
„Teď v neděli jsme byli konečně zase v plné sestavě a dokázali jsme si, že umíme hrát a doufám, že jsme ze sebe definitivně shodili tu pomyslnou deku a nyní už to bude zase stará dobrá SLUNETA, která se chce porvat o každý míč a dokáže i překvapit. Poslední zápas v Ostravě jsme zvládli, naopak domácí utkání s tím samým soupeřem už ne, je tedy jasné, že hráči obou týmu se dobře znají a zápas už nebudou rozhodovat nacvičené signály apod., vyhraje ten tým, který udělá méně chyb.“

Média:
Odkaz na TV Com.
Odkaz na LiveStats.
Odkaz na událost na Facebooku.
Vzájemná bilance (odkaz – link „historie“ cbf.cz).
Hashtag utkání (DOMvsHOS): OSTvsSLU