Zároveň se během nedělní benefiční akce podařilo vybrat 9115 korun pro seniory z organizace Hezké domy. Díky této částce si senioři užijí jedinečnou kulturní akci s cimbálovkou a přijdou tak na jiné myšlenky. Děkujeme všem, kteří v neděli přišli a přispěli na dobrou věc!

A teď v rychlosti k zápasům – v sobotu přijeli příbramští pouze v 6 lidech a v podstatě od začátku jsme nikoho nenechali na pochybách, že tohle utkání je naše. Podařilo se nám udržet koncentraci až do konce a výsledný rozdíl ve skóre tak narostl na 51 bodů.

SLUNETA USK  vs.  BK Příbram       116:65 statistiky

V neděli to pak byla jiná káva, protože Radotín rozhodně nedal svou kůži zadarmo. Hosté potřebovali vyhrát, aby se v prvním kole play-off vyhnuli Chomutovu. My jsme ještě neznali výsledek z Domažlic, ale v žádném případě jsme nechtěli kalkulovat a za každou cenou jsme šli pro výhru. Po první čtvrtině jsme začali konečně bránit, ale nedařilo se nám v útoku do zónové obrany radotínských. Přeci jen se nám povedlo si ve čtvrté čtvrtině vytvořit slibný náskok, ale v koncovce jsme zbytečnými chybami dali pražskému celku jakousi šanci na vyrovnání. Těžká trojka však obroučkou nepropadla a my se mohli radovat z výhry.

SLUNETA USK  vs.  BK Radotín       69:66 statistiky

Díky ostatním výsledkům na nás v play-off vyšel soupeř nejbližší, tedy Litoměřice. Moc rádi si tak zopakujeme předvánoční dvojderby, ve kterém oba týmy uspěly jednou. Ještě jednou děkujeme všem, kteří dorazili podpořit nás nebo Hezké domy a těšíme se na vás za 14 dní v play-off!