Po Vídni bude tak čelit soupeři nejtěžšímu, zajíždí totiž na palubovku Nymburka, který hraje momentálně ve velké formě a v Lize mistrů postupuje do další fáze s nejlepší bilancí této soutěže. To samo o sobě svědčí o síle našeho sobotního soupeře.

SLUNETA půjde do boje po prohrané bitvě s Vídní, kde sice vyhrála o bod, ale v součtu bodů to bylo málo a do vyřazovacích bojů AAC postupuje tak rakouský tým.

Nymburk se s Ústím už v novém roce setkal, konkrétně 25. ledna, a i když na severu Čech jasně vyhrál, dala se na utkání najít pozitiva. Tonda Pištěcký totiž odehrál celé utkání v široké rotaci hráčů, když nechal odpočívat opory a většinu zápasy táhli mladíci.

Do Nymburka ale nejedeme utkání pouze odehrát, jak avizuje Tonda Pištěcký, hráči budou mít dílčí úkoly a dle toho se bude odvíjet vše ostatní.

Antonín Pištěcký:
„Druhé kolo nadstavby nám přichystalo utkání na palubovce Nymburka. Další možnost poměřit sílu s nejlepším týmem naší soutěže. Do Nymburka pojedeme s dílčími úkoly, a to především na obranné polovině hřiště. Plnění těchto úkolů přímo ovlivní minutáž hráčů na hřišti. Každý by si měl své minuty proti takovémuto soupeři zasloužit.“

Pavel Houška:
„Po nevydařeném utkání s Vídní se můžeme plně koncentrovat na domácí soutěž. V Nymburce musíme odehrát dobré utkání, karty jsou rozdány už předem, ale důležitý bude náš výkon na obranné polovině a navíc můžeme tento zápas využít k zapracování nové posily do týmu.„

Média:
Odkaz na TV Com.
Odkaz na LiveStats.
Vzájemná bilance (odkaz – link „historie“ cbf.cz).
Hashtag utkání (DOMvsHOS): NYMvsSLU