SLUNETA odehrála své první utkání na palubovce Pardubic a bylo to také hodně zajímavé střetnutí. Domácí Beksa potvrdila roli favorita vynikajícím vstupem do zápasu a ujala se rychle dvouciferného vedení. Naši hráči se ale nezalekli a dokázali ještě během první půle smazat náskok, o který ovšem hned přišli a poločas skončil desetibodovým rozdílem. Třetí čtvrtina patřila opět domácím, kteří dokázali svůj náskok navýšit až na dvacet bodů. Velkou bojovností a týmovým výkonem získávali naši hráči postupně převahu na hřišti a povedlo se jim ještě zdramatizovat utkání, bohužel koncovku zápasu si Pardubice pohlídaly a zvítězily 84:81.

Brno s Ústím se však střetli už v přípravě a celý zápas byl pod naší taktovkou, ale s blížícím koncem zápasu začali Brňané dotahovat a v dramatické koncovce střelou s klaksonem rozhodli zápas ve svůj prospěch.

Antonín Pištěcký:
„V prvním domácím utkání nového ročníku KNBL přivítáme Brno, které dokázalo v prvním zápase porazit na svém hřišti silný Kolín. Brněnský útok se především opírá o kvalitní podkošové trio (Tomanec, Primorac, Mays) a na perimetru o výborného střelce Sullivana. Tuto čtveřici doplňují "mladíci", kteří jsou agresivní na obou polovinách hřiště a dokáží svou hrou velmi dobře doplňovat zkušené hráče. Cesta ke dvěma bodům vede především přes kvalitní agresivní obranu. Jednoznačně musíme navázat na poslední čtvrtinu minulého zápasu v Pardubicích a tu praktikovat po celých čtyřicet minut.“

Média:

Datum, čas, místo: 8. 10. 2017, 17.00 hod., SPORTCENTRUM SLUNETA
Odkaz na TV Com.
Odkaz na LiveStats.
Odkaz na událost na Facebooku.
Hashtag utkání (DOMvsHOS): SLUvsBRN
Vzájemná bilance (odkaz – link „historie“ cbf.cz).