Po těchto třech výhrách však přišla studená sprcha a postupně tři porážky, nejprve doma s Ostravou, pak v Kolíně a naposledy doma s Pardubicemi vysoko 57:91. Brňané tedy nepojedou do Ústí odehrát zápas, ale určitě budou chtít přerušit sérii porážek.

SLUNETA se naopak bude snažit navázat na výkon, který jí přinesl vítězství v ostravské hale Tatran, po téměř 14 letech. Navíc Tondovi Pištěckému a spol. půjde o hodně, stále živí naději na skupinu A1 a vzhledem k vyrovnanosti tabulky tak musí chlapci doma vítězit a „urvat“ nějaké body i z venku, což se zrovna povedlo v Ostravě. V neděli tedy půjde o hodně.

Vzájemná historie nám sice napovídá, že většinu střetnutí vyhrálo Ústí nebo domácí celek, ale vzhledem k mocnému posilování našeho soupeře nesmíme nyní nic podcenit a ukázat naši domácí sílu.

Jan Šedivý:

„Čeká nás soupeř, který významně posílil svůj kádr, jeho výkony mají ale velké výkyvy. Máme 4 utkání do konce základní části, slušnou pozici v tabulce, solidní rozlosování pro boj o horní „šestku“, máme dobrou náladu po ostravské výhře, kde s chutí solidně zahrál celý tým, hrajeme doma – chceme a musíme zvítězit.“

Stanislav Votroubek:

„Výkon v Ostravě byl sice vynikající, týmový, bojovný atd., ale teď musíme toto vítězství potvrdit ještě doma, jinak nám bylo víceméně k ničemu. První krok jsme zvládli, ale teď náš čeká další, nevyzpytatelný soupeř. Brno má několik nových hráčů a už ukázalo, že dokáže porazit favority.“

 

Média:
Odkaz na TV Com.
Odkaz na LiveStats.
Odkaz na událost na Facebooku.
Vzájemná bilance (odkaz – link „historie“ cbf.cz).
Hashtag utkání (DOMvsHOS): SLUvsBRN