MUŽI "A"

Dalibor Fait #15 - Pivot
Delano Spencer #23 - Křídlo
Delvon Johnson #21 - Pivot
Jan Gabriel #24 - Křídlo
Jan Karlovský #41 - Pivot
Jan Maděra #18 - Křídlo
Johan Haiblík #13 - Křídlo
Kaleb Joseph #7 - Rozehrávač
Ladislav Pecka #44 - Pivot
Lamb Autrey #24 - Křídlo
Matěj Wiesner #7 - Křídlo
Spencer Svejcar #20 - Křídlo
Tomáš Bohuslav #10 - Křídlo

Jan Šotnar Trenér
Tomáš Hrubý Manažer
Pondělí 11:30-13:00 17:30-19:00
Úterý 11:30-13:00 17:30-19:00
Středa 11:30-13:00 17:30-19:00
Čtvrtek 11:30-13:00 17:30-19:00
Pátek 11:30-13:00 17:30-19:00
kolodomácíhostédatumvýsledek
0. kolo SLUNETA Ústí nad Labem Královští Sokoli 14.08.2021, 18:00 72:71
0. kolo Sokol Písek SLUNETA Ústí nad Labem 17.08.2021, 17:00 63:55
0. kolo Slavia Praha Basketbal SLUNETA Ústí nad Labem 25.08.2021, 17:00 70:79
0. kolo GBA Fio banka J. Hradec SLUNETA Ústí nad Labem 01.09.2021, 20:30 77:84
0. kolo SLUNETA Ústí nad Labem Slavia Praha Basketbal 03.09.2021, 19:00 66:61
0. kolo Královští Sokoli SLUNETA Ústí nad Labem 09.09.2021, 18:00 91:91
0. kolo SLUNETA Ústí nad Labem GBA Fio banka J. Hradec 12.09.2021, 15:00 101:69
1. kolo SLUNETA Ústí nad Labem Královští Sokoli 19.09.2021, 18:00 64:72
2. kolo SLUNETA Ústí nad Labem NH Ostrava 22.09.2021, 18:00 86:72
3. kolo USK Praha SLUNETA Ústí nad Labem 25.09.2021, 18:00 91:65
5. kolo GBA Fio banka J. Hradec SLUNETA Ústí nad Labem 02.10.2021, 18:00 68:97
6. kolo BC Prievidza SLUNETA Ústí nad Labem 06.10.2021, 18:00 81:91
6. kolo ERA Basketball Nymburk SLUNETA Ústí nad Labem 09.10.2021, 18:00 101:74
7. kolo BC GEOSAN Kolín SLUNETA Ústí nad Labem 13.10.2021, 17:45:00 84:104
8. kolo SLUNETA Ústí nad Labem BK REDSTONE Olomoucko 17.10.2021, 18:00 92:59
9. kolo BK Opava SLUNETA Ústí nad Labem 23.10.2021, 18:00 80:67
11. kolo BK ARMEX Děčín SLUNETA Ústí nad Labem 27.10.2021, 18:00 83:67
10. kolo Basket Brno SLUNETA Ústí nad Labem 30.10.2021, 18:00 85:77
3. kolo SLUNETA Ústí nad Labem BC Prievidza 10.11.2021, 18:00 102:71
13. kolo NH Ostrava SLUNETA Ústí nad Labem 13.11.2021, 18:00 87:75
15. kolo BK Pardubice SLUNETA Ústí nad Labem 17.11.2021, 16:00 76:80
14. kolo SLUNETA Ústí nad Labem USK Praha 21.11.2021, 18:00 102:94
4. kolo Košarkaški klub Škrljevo SLUNETA Ústí nad Labem 24.11.2021, 18:00 74:75
2. kolo KK Ilirija Lublaň SLUNETA Ústí nad Labem 26.11.2021, 20:00 99:81
1. kolo SLUNETA Ústí nad Labem Košarkaški klub Škrljevo 28.11.2021, 18:00 81:60
15. kolo SLUNETA Ústí nad Labem BK Pardubice 02.12.2021, 18:00 86:76
16. kolo SLUNETA Ústí nad Labem GBA Fio banka J. Hradec 05.12.2021, 18:00 97:78
5. kolo SLUNETA Ústí nad Labem KK Ilirija Lublaň 06.12.2021, 18:00 59:71
17. kolo SLUNETA Ústí nad Labem ERA Basketball Nymburk 09.12.2021, 18:00 78:96
4. kolo BK ARMEX Děčín SLUNETA Ústí nad Labem 14.12.2021, 18:00 88:82
18. kolo SLUNETA Ústí nad Labem BC GEOSAN Kolín 19.12.2021, 17:00 76:88
19. kolo BK REDSTONE Olomoucko SLUNETA Ústí nad Labem 28.12.2021, 18:00 61:73
12. kolo Královští Sokoli SLUNETA Ústí nad Labem 02.01.2022, 18:00 85:73
20. kolo SLUNETA Ústí nad Labem BK Opava 06.01.2022, 18:00 78:65
21. kolo SLUNETA Ústí nad Labem Basket Brno 09.01.2022, 18:00 77:82
22. kolo SLUNETA Ústí nad Labem BK ARMEX Děčín 15.01.2022, 18:00 77:73
1. kolo BK Pardubice SLUNETA Ústí nad Labem 29.01.2022, 17:30 91:68
1. kolo Levicki Patrioti SLUNETA Ústí nad Labem 01.02.2022, 19:00 83:76
3. kolo SLUNETA Ústí nad Labem ERA Basketball Nymburk 07.02.2022, 18:00 78:92
1. kolo SLUNETA Ústí nad Labem Levicki Patrioti 09.02.2022, 18:00 68:68
4. kolo SLUNETA Ústí nad Labem Basket Brno 13.02.2022, 18:00 76:78
5. kolo SLUNETA Ústí nad Labem BC GEOSAN Kolín 16.02.2022, 18:00 78:71
6. kolo USK Praha SLUNETA Ústí nad Labem 19.02.2022, 17:30 88:94
2. kolo Královští Sokoli SLUNETA Ústí nad Labem 22.02.2022, 17:00 91:113
7. kolo SLUNETA Ústí nad Labem BK Opava 03.03.2022, 18:00 85:78
8. kolo SLUNETA Ústí nad Labem BK Pardubice 06.03.2022, 18:00 97:92
9. kolo SLUNETA Ústí nad Labem Královští Sokoli 09.03.2022, 18:00 75:70
10. kolo ERA Basketball Nymburk SLUNETA Ústí nad Labem 17.03.2022, 18:00 94:53
11. kolo Basket Brno SLUNETA Ústí nad Labem 23.03.2022, 18:00 92:74
12. kolo BC GEOSAN Kolín SLUNETA Ústí nad Labem 26.03.2022, 17:45:00 103:78
13. kolo SLUNETA Ústí nad Labem USK Praha 30.03.2022, 18:00 93:82
14. kolo BK Opava SLUNETA Ústí nad Labem 04.04.2022, 18:00 105:87
1. kolo BC GEOSAN Kolín SLUNETA Ústí nad Labem 15.04.2022, 17:45:00 81:77
1. kolo BC GEOSAN Kolín SLUNETA Ústí nad Labem 16.04.2022, 17:45:00 86:94
3. kolo SLUNETA Ústí nad Labem BC GEOSAN Kolín 19.04.2022, 18:00 89:78
4. kolo SLUNETA Ústí nad Labem BC GEOSAN Kolín 20.04.2022, 18:00 73:63
5. kolo BC GEOSAN Kolín SLUNETA Ústí nad Labem 23.04.2022, 17:45:00 71:85
1. kolo ERA Basketball Nymburk SLUNETA Ústí nad Labem 04.05.2022, 18:00 93:70
2. kolo ERA Basketball Nymburk SLUNETA Ústí nad Labem 05.05.2022, 18:00 100:72
3. kolo SLUNETA Ústí nad Labem ERA Basketball Nymburk 08.05.2022, 18:00 75:100
4. kolo SLUNETA Ústí nad Labem ERA Basketball Nymburk 09.05.2022, 18:00 64:102
1. kolo Basket Brno SLUNETA Ústí nad Labem 19.05.2022, 18:00 80:84
2. kolo SLUNETA Ústí nad Labem Basket Brno 21.05.2022, 18:00 ---
3. kolo Basket Brno SLUNETA Ústí nad Labem 23.05.2022, 18:00 ---
Globus
Hyundai
louda
Imperial Standard
promedicus
monzas