Oficiální stránky BK Ústí nad Labem » ĂšvodnĂ­ stránka
  ||  Ariete Prostějov 92:86 SLUNETA Ústí nad Labem (Muži A, 22 kolo, 17.12.2014)  ||    ||  BK Horejsek Děčín 56:75 SLUNETA USK Ústí nad Labem (SLUNETA USK Slávie, 1 kolo, 17.12.2014)  ||    ||  SLUNETA USK Ústí nad Labem 84:70 BK Horejsek Děčín (SLUNETA USK Slávie, 12 kolo, 15.12.2014)  ||    ||  SLUNETA Ústí nad Labem 86:99 Tuři Svitavy (Muži A, 21. kolo, 14.12.2014)  ||    ||  BCM Nymburk 82:52 BK SLUNETA Ústí nad Labem (U15, 14 kolo, 14.12.2014)  ||

Bodyzorbing se vrací!

V příštím roce se můžete těšit na návrat Bodyzorbingu, který bude opět vyplňovat poločasové přestávky při domácích zápasech A-týmu.

Akce POSLEDNÍ KOŠ se vydařila!

V neděli po zápase A-týmu se uskutečnil další ročník již tradiční akce POSLEDNÍ KOŠ. Účelem této akce je poděkovat našim fanouškům, ale zároveň i hráčům, trenérům a všem, co se starají o to, aby náš klub vzkvétal. Tato akce se pořádá vždy po posledním domácím zápase A-týmu před Vánoci, letos to připadlo tedy na 14. 12., a také bylo zvykem, že se sehrají exhibiční utkání mládeže s rodiči nebo s hráči áčka.

2. ročník SLUNETA ON ICE

i tento rok proběhne akce SLUNETA ON ICE. Podařilo se mi zajistit jediný možný termín, a sice čtvrtek 18.12. od 15:30 do 16:30 v Povrlech. Jsou zvaní všichni členové klubu a rodiče. Stejně jak loni bude třetina vyhrazena na hokej a dvě třetiny na volné bruslení. Všichni by měli mít přes bundu něco klubového - dres, tričko, šálu, čepici. Prostě ať je z toho taková SLUNEŤÁCKÁ REVUE :-) Občerstvení bude zajištěno v místním stánku.

Další derby mezi Ústím a Děčínem!

Derby A-týmů je sice za námi, ale my nemáme pouze áčko, a stejně tak i Děčín, a tak se stalo, že na sebe tento týden narazí SLUNETA USK Ústí nad Labem a BK Horejsek Děčín, a to hned dvakrát, jedno utkání se hrálo v pondělí a druhé ve středu se hraje v Děčíně. Pár slov k této dvojičce nám poslal Víťa Beneš.

Starší články naleznete v archivu!

Středa, 19. listopadu 2014

POZOR!POZOR! Další domácí utkání se hraje netradičně ve čtvrtek 20. 11. 2014 od 18:00 hod. ve SPORTCENTRU SLUNETA. Naším soupeřem bude NH Ostrava.

Pátek, 14. listopadu 2014

Dnes dorazila do Ústí nová posila týmu James Crowder. James bude hrát na pozici 3, čili vyšší křídlo. Přejeme hodně úspěchů v dresu SLUNETY.

Týmy U12 si zpestřili tréninkový proces vzájemných zápasem. Chlapci nakonec porazili děvčata 61:54. Fotky naleznete ve fotogalerii.

Pátek, 3. října 2014

Mitchell Patton opouští tým, nepodařilo se mu přesvědčit vedení, a tak na jeho místo přichází do týmu Raven Barber, který podepsal smlouvu do konce sezóny.

Jak si povedeme v nové sezóně 2014/2015?