MUŽI "B"

Pavel Andrenacci #10 - Pivot
Miroslav Bár #7 - Rozehrávač
Pavel Bartoš #24 - Rozehrávač
Čestmír Berčík #22 - Křídlo
Petr Bína #8 - Pivot
Petr Feigl #23 - Křídlo
Jiří Fiala #16 - Rozehrávač
Tomáš Jelínek #18 - Křídlo
David Jeřábek #33 - Křídlo
Jan Mudroch #21 - Rozehrávač
Martin Pecina #17 - Pivot
Antonín Pištěcký #25 - Křídlo
Michal Sedlák #5 - Křídlo
Otto Svoboda #34 - Pivot
Jiří Vágner #13 - Křídlo
Marek Vorlíček #11 - Pivot
Rudolf Výborný #6 - Rozehrávač
Martin Wagner #44 - Pivot
Pavel Zajíc #14 - Rozehrávač
Marek Zikmund #12 - Křídlo
Michal Žalud #4 - Křídlo
Jakub Bár #15 - Rozehrávač
Martin Anderla #9 - Pivot

Miroslav Bár Asistent trenéra
Pavel Zajíc Asistent trenéra
Martin Pecina Asistent trenéra
Úterý 20.00 - 21.30 hod.
Pátek 19.30 - 21.00 hod.
kolo domácí hosté datum výsledek
1. kolo SLUNETA Ústí nad Labem B BA Louny 29.09.2017, 19:00 43:76
2. kolo BK Horejsek Děčín SLUNETA Ústí nad Labem B 06.10.2017, 19:30 73:58
3. kolo BK Baník Most A SLUNETA Ústí nad Labem B 13.10.2017, 00:00 90:83
4. kolo Levharti Chomutov SLUNETA Ústí nad Labem B 20.10.2017, 00:00 76:39
5. kolo SLUNETA Ústí nad Labem B TJ Slovan Varnsdorf A 03.11.2017, 20:00 97:72
6. kolo USK Slavia Liberec SLUNETA Ústí nad Labem B 10.11.2017, 19:30 79:108
7. kolo SLUNETA Ústí nad Labem B Slavoj BK Litoměřice C 14.11.2017, 20:00 56:85
8. kolo BK Teplice SLUNETA Ústí nad Labem B 01.12.2017, 19:30 97:90
10. kolo BA Louny SLUNETA Ústí nad Labem B 15.12.2017, 19:30 88:66
11. kolo SLUNETA Ústí nad Labem B BK Horejsek Děčín 05.01.2018, 20:00 83:54
12. kolo SLUNETA Ústí nad Labem B BK Baník Most 12.01.2018, 20:00 104:76
13. kolo SLUNETA Ústí nad Labem B BK Levharti Chomutov 19.01.2018, 20:00 69:61
14. kolo Slovan Varnsdorf SLUNETA Ústí nad Labem B 26.01.2018, 19:15:00 71:62
15. kolo SLUNETA Ústí nad Labem B USK Slavia Liberec 09.02.2018, 20:00 82:61
16. kolo Slavoj BK Litoměřice C SLUNETA Ústí nad Labem B 16.02.2018, 19:30 70:59
17. kolo SLUNETA Ústí nad Labem B BK Teplice 02.03.2018, 20:00 74:79
19. kolo Slavoj BK Litoměřice C SLUNETA Ústí n/L 16.03.2018, 19:30 62:68
21. kolo SLUNETA Ústí n/L BK Horejsek Děčín 06.04.2018, 19:00 66:75
24. kolo BK Horejsek Děčín SLUNETA Ústí n/L 11.04.2018, 19:45:00 87:70
22. kolo SLUNETA Ústí n/L Slavoj BK Litoměřice C 13.04.2018, 20:00 68:57
AVE
Hyundai
211
Imperial Standard
promedicus
monzas