MUŽI "A"

Pavel Bosák #21 - Křídlo
Michal Šotnar #6 - Rozehrávač
Daniel Zach #15 - Křídlo
Ladislav Pecka #44 - Pivot
Stanislav Votroubek #33 - Pivot
Jan Maděra #18 - Křídlo
Khristian Smith #32 - Křídlo
Filip Šmíd #7 - Křídlo
David Šteffel #8 - Pivot
Vladimír Dolanský #9 - Křídlo
Cory Abercrombie #30 - Pivot
Mikey Thompson #5 - Rozehrávač
James Carlton #0 - Křídlo

Tomáš Hrubý Manažer
Jan Šedivý Asistent trenéra
Pondělí 11:30-13:00 17:30-19:00
Úterý 11:30-13:00 17:30-19:00
Středa 11:30-13:00 17:30-19:00
Čtvrtek 11:30-13:00 17:30-19:00
Pátek 11:30-13:00 17:30-19:00
kolo domácí hosté datum výsledek
4. kolo SLUNETA Ústí n/L ČEZ Basketball Nymburk 19.04.2017, 18:00 90:97
3. kolo SLUNETA Ústí n/L ČEZ Basketball Nymburk 18.04.2017, 18:00 67:114
2. kolo ČEZ Basketball Nymburk SLUNETA Ústí n/L 12.04.2017, 18:30 86:59
1. kolo ČEZ Basketball Nymburk SLUNETA Ústí n/L 11.04.2017, 18:30 114:78
10. kolo Lions Jindřichův Hradec SLUNETA Ústí n/L 04.04.2017, 18:00 72:80
9. kolo SLUNETA Ústí n/L mmcité Brno 31.03.2017, 18:00 77:60
8. kolo NH Ostrava SLUNETA Ústí n/L 28.03.2017, 20:15:00 94:72
7. kolo SLUNETA Ústí n/L Orli Prostějov 26.03.2017, 17:00 88:67
6. kolo DEKSTONE Tuři Svitavy SLUNETA Ústí n/L 18.03.2017, 18:00 83:57
5. kolo SLUNETA Ústí n/L Lions Jindřichův Hradec 08.03.2017, 18:00 83:78
4. kolo mmcité Brno SLUNETA Ústí n/L 04.03.2017, 19:00 90:82
3. kolo SLUNETA Ústí n/L NH Ostrava 26.02.2017, 17:00 70:78
2. kolo Orli Prostějov SLUNETA Ústí n/L 20.02.2017, 18:00 78:82
1. kolo SLUNETA Ústí n/L DEKSTONE Tuři Svitavy 07.02.2017, 18:00 61:75
22. kolo BK ARMEX Děčín SLUNETA Ústí n/L 04.02.2017, 18:00 76:74
21. kolo SLUNETA Ústí n/L USK Praha 28.01.2017, 18:00 66:69
20. kolo Lions Jindřichův Hradec SLUNETA Ústí n/L 21.01.2017, 18:00 88:84
19. kolo SLUNETA Ústí n/L mmcité Brno 15.01.2017, 17:00 85:83
18. kolo NH Ostrava SLUNETA Ústí n/L 07.01.2017, 17:30 77:88
17. kolo SLUNETA Ústí n/L ČEZ Basketball Nymburk 30.12.2016, 18:00 57:100
16. kolo SLUNETA Ústí n/L BK JIP Pardubice 18.12.2016, 17:00 87:95
5. kolo SLUNETA Ústí n/L BK ARMEX Děčín 14.12.2016, 18:00 64:79
15. kolo BC GEOSAN Kolín SLUNETA Ústí n/L 10.12.2016, 17:45:00 88:75
14. kolo SLUNETA Ústí n/L Orli Prostějov 04.12.2016, 17:00 75:73
13. kolo DEKSTONE Tuři Svitavy SLUNETA Ústí n/L 26.11.2016, 17:00 85:58
12. kolo SLUNETA Ústí n/L BK Opava 20.11.2016, 17:00 81:62
1. kolo Slavoj BK Litoměřice SLUNETA Ústí n/L 16.11.2016, 19:00 65:74
11. kolo SLUNETA Ústí n/L BK ARMEX Děčín 14.11.2016, 17:50:00 70:73
10. kolo USK Praha SLUNETA Ústí n/L 05.11.2016, 17:30 68:53
9. kolo SLUNETA Ústí n/L Lions Jindřichův Hradec 30.10.2016, 17:00 98:84
8. kolo mmcité Brno SLUNETA Ústí n/L 22.10.2016, 19:00 77:83
7. kolo SLUNETA Ústí n/L NH Ostrava 19.10.2016, 18:00 77:63
6. kolo ČEZ Basketball Nymburk SLUNETA Ústí n/L 12.10.2016, 18:30 100:63
5. kolo BK JIP Pardubice SLUNETA Ústí n/L 07.10.2016, 17:00 93:90
4. kolo SLUNETA Ústí n/L BC GEOSAN Kolín 05.10.2016, 18:00 110:87
3. kolo Orli Prostějov SLUNETA Ústí n/L 01.10.2016, 17:00 92:90
2. kolo SLUNETA Ústí n/L DEKSTONE Tuři Svitavy 28.09.2016, 18:00 97:80
1. kolo BK Opava SLUNETA Ústí n/L 24.09.2016, 18:00 93:60
0. kolo Chemnitz SLUNETA Ústí n/L 16.09.2016, 18:30 98:77
AVE
Hyundai
Liberta
211
GG
Imperial Standard