SLUNETA USK Slávie

Pondělí 18.30 - 20.00 hod.
Středa 20.00 - 21.30 hod.
Pátek 19.30 - 21.00 hod.
kolo domácí hosté datum výsledek
1. kolo BA Lynx Liberec SLUNETA Ústí n/L 23.09.2017, 12:00 84:61
1. kolo BA Lynx Liberec SLUNETA USK Slávie 23.09.2017, 12:00 84:61
2. kolo SLUNETA Ústí n/L SKB Rokycany 07.10.2017, 17:00 49:75
3. kolo SLUNETA Ústí n/L BK Mariánské Lázně 08.10.2017, 11:00 69:60
4. kolo SLUNETA Ústí n/L Sokol Písek B 21.10.2017, 19:00 78:53
5. kolo SLUNETA Ústí n/L BC Benešov 22.10.2017, 10:00 64:72
6. kolo Basketbal Jiskra Domažlice SLUNETA Ústí n/L 04.11.2017, 18:00 71:77
7. kolo BK Klatovy SLUNETA Ústí n/L 05.11.2017, 11:00 59:60
8. kolo SLUNETA Ústí n/L Wolves Radotín 18.11.2017, 19:00 79:68
9. kolo SLUNETA Ústí n/L Sokol Vyšehrad 19.11.2017, 10:00 58:67
10. kolo BC Slaný SLUNETA Ústí n/L 02.12.2017, 18:00 62:73
11. kolo BK Kladno SLUNETA Ústí n/L 03.12.2017, 09:00 62:63
12. kolo Slavoj BK Litoměřice B SLUNETA Ústí n/L 16.12.2017, 00:00 59:68
1. kolo SLUNETA Ústí n/L Slavoj BK Litoměřice B 06.01.2018, 20:00 75:67
13. kolo BK Mariánské Lázně SLUNETA Ústí n/L 13.01.2018, 17:00 82:93
14. kolo SKB Rokycany SLUNETA Ústí n/L 14.01.2018, 00:00 89:62
15. kolo BC Benešov SLUNETA Ústí n/L 27.01.2018, 00:00 62:60
16. kolo Sokol Písek B SLUNETA Ústí n/L 28.01.2018, 10:00 71:73
17. kolo SLUNETA Ústí n/L BK Klatovy 10.02.2018, 17:30 81:58
18. kolo SLUNETA Ústí n/L Basketbal Jiskra Domažlice 11.02.2018, 10:00 80:50
19. kolo Sokol Vyšehrad SLUNETA Ústí n/L 24.02.2018, 18:30 73:76
20. kolo Wolves Radotín SLUNETA Ústí n/L 25.02.2018, 18:00 86:61
21. kolo SLUNETA Ústí n/L BK Kladno 10.03.2018, 10:30 62:55
22. kolo SLUNETA Ústí n/L BC Slaný 11.03.2018, 11:00 75:66
1. kolo Basketbal Jiskra Domažlice SLUNETA Ústí n/L 24.03.2018, 18:00 60:72
2. kolo SLUNETA Ústí n/L Basketbal Jiskra Domažlice 25.03.2018, 15:00 45:45
1. kolo SLUNETA Ústí n/L Sokol Vyšehrad 14.04.2018, 17:30 70:72
2. kolo Sokol Vyšehrad SLUNETA Ústí n/L 15.04.2018, 18:00 83:69
AVE
Hyundai
211
Imperial Standard
promedicus
monzas