Tolik ke kádru a nyní se pojďme podívat, jak si vedou soupeři v dosavadním průběhu. Medvědi stihli zatím bilanci 3 výher a 3 porážek. Podařilo se jim například vyhrát v Olomoucku nebo na domácí palubovce porazit USK Praha. Zajímavý je také výsledek zápasu s Nymburkem, ten Kolínští ztratili pouze o 5 bodů – to ukazuje na sílu Medvědů na domácí palubovce.

Pro SLUNETU to bude poslední venkovní utkání z předlouhé série pěti zápasů na palubovkách soupeřů. Jako poslední zajížděl tým na palubovku mistra a tam vše dopadlo tak nějak dle očekávání. Honza Šotnar měl navíc k dispozici pouze 8 hráčů. Mistr neponechal nic náhodě a jasně vyhrál, pozitivem utkání ovšem byla 3. čtvrtina, kterou vyhrál ústecký celek 27:31. Bilance SLUNETY je zatím 2 výhry a 3 prohry, což znamená, že má o zápas méně oproti Kolínu a v případě výhry by se mohla v tabulce přehoupnout právě přes Medvědy.

Jan Šotnar:
„Ve středu nás čeká další těžké utkání, Kolín má hodně zkušený tým a výborného Číže na rozehře, ve výborné formě hraje také Lošonský. Pokud chceme vyhrát, musíme podat koncentrovaný výkon po celých 40 minut a nesmíme si dovolit žádné velké výpadky v obraně.“

Jan Karlovský:
„Kolín hraje doma velmi dobře a hlavně útočně, to znamená, že naše obrana bude klíčem k úspěchu.“


Absence (důvod, předpokládaný návrat, příp. zmínit i hráče, jejichž start je nejistý):
Jan Maděra – dlouhodobě zraněný – koleno

Média:
Odkaz na TV Com.
Odkaz na LiveStats.
Vzájemná bilance.
Hashtag utkání (DOMvsHOS): KOLvsSLU